Aktuálně

ZMĚNY V ORDINAČNÍ DOBĚ:     
     po, út, st, pá     7.30 - 11.00  (konzultační doba)
     čt                      12,00 - 15,00
----------------------------------
 Vzhledem k tomu, že se stupňuje riziko nákazy koronavirem (i ve zdravotnickém zařízení), nastupují následující opatření:

- povinná 14 denní karanténa pro české občany vracející se z takzvaných rizikových zemí (Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Švédsko, Nizozemsko, Belgie, Británie, Norsko, Dánsko, Francie, Čína, J. Korea, Írán,...). V případě návratu z těchto zemí nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky pro vystavení karantény. V žádném případě nechoďte osobně. 

- mění se způsob kontaktu a ošetření u nás! Je třeba minimalizovat návštěvy v ordinaci a maximum problémů řešit e-mailem, příp. telefonicky (zejména uvedené platí pro respirační infekty - teplota, rýma, kašel, bolest v krku)-  návštěva v ordinaci jen dle individuální dohody(mailem, telefonem) a s rouškou nebo šátkem přes nos a ústa Prac. neschopnost většinou vystavíme na dálku. 
- při podezření na onemocnění koronavirem (2 dny trvající teplota, kašel, příp. dušnost) nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
 Neprovádíme zbytné prohlídky (závodní péče- ani výpisy, řidičské i další průkazy, prevence, pojistky apod...) ani očkování. Pro pacienty s chronickou léčbou (např. hypertenze, diabetes) zajišťujeme pouze e-recepty, vyjma zvláštní případy.
 *Volejte v čase mezi 8.00 a 11.00.