Aktuálně

změny v ordinační době:PODEZŘENÍ COVID-19: v případě počínajících respiračních obtíží (týká se neočkovaných i očkovaných) nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem (při obsazené lince). Zašlete informace v následujícím tvaru: 1. Jméno a RČ 2. místo pobytu 3. telefon. číslo 4. den počátku příznaků 5. vyjmenování příznaků onemocnění (kašel, rýma, únava, bolesti kloubů, nejvyšší teplota, ztráta čichu apod... ) 6. potřeba PN?, od kdy (zaměstnavatel, profese)


OČKOVÁNÍ PROTI COVIDu 19- Očkujeme vakcínou Comirnaty od firmy Pfizer. 3. dávku lze aplikovat až po 6 měsících od dávky druhé! Pro 60+ a rizikové dg. již schválen odstup 5 měsíců od 2.dávky

On line rezervace v provozu v sekci Očkování 3. dávek Cov19 - termíny postupně přidáváme dle zájmu.

K rezervaci očkování 1. dávek systém nepoužívejte a ozvěte se mailem nebo telefonem - musíme zajistit termín na 2. dávku.


OČKOVÁNÍ PRO CHŘIPCE v naší ordinaci probíhá od 1.10.2021

Bez objednání vždy v těchto časech: PO,ÚT, ST, PÁ 9.00 - 11.00, ČT 13.00 - 16.00

Používejte vždy pořadový systém v čekárně, vyberte možnost OČKOVÁNÍ CHŘIPKA

Vakcín je v tomto roce dostatek, nezamlouváme. Pro samoplátce je letos cena...530Kč.


Karantény z důvodu kontaktu s onemocněním Cov-19 vyřizuje kompletně Hygienik. Disponuje elektronickým systémem na vystavování pracovních neschopností s návazností na OSSZ.

Neprovádíme žádné trasování ani v rámci rodiny.

My vystavíme pracovní neschopnost ( a tím pádem izolaci) pouze v případě, že příznakového pacienta diagnostikujeme ATG nebo PCR testem. Také přebereme od KHS pracovní neschopnost - karanténu v případě, že pacient měl kontrolní test na ukončení karantény pozitivní ( a byla mu nařízena izolace).

Vyšetření pacienta lékařem v naší ordinaci je možná pouze po individuální dohodě mailem nebo telefonem, kdy budete objednáni na konkrétní čas. To se týká i akutních vyšetření.

Telefonické konzultace s lékařem a žádosti o akutní objednání vyhrazeny na dobu : 7.40 -8.30. Ve čtvrtek 12.15 - 13.00. V tuto dobu prosím nezatěžujte linku jinými druhy hovorů (např. žádost o léky, běžné objednání)

Telefony začínáme zvedat vždy 10 minut po začátku ordinační doby.

Na očkování proti tetanu a FSME můžete přijít bez objednání . Objednací termíny na kontrolu chronické léčby (kontrola tlaku, DIA) jsou ve lhůtě cca 7-10 dní. Počítejte s tím a objednejte se s předstihem (kvůli lékům). Maily nevyřizujeme okamžitě, počítejte s lhůtou 1-3 dny, proto není vhodné používat k řešení akutních věcí.